Sıkca Sorulan Sorular

Öncü Group Endüstriyel Servisimize Ulaştığınızda müşteri temsilcilerimiz arıza kaydınızı oluşturmadan önce size gerekli detaylı bilgiler vermektedir. istanbul geneli servis hizmet bedelimiz standart olarak 2022 yılı içerinde 100--150 TL olarak resmi olarak belirlenmiştir.

Derterjan tabakların ve bardakların temizliğini ve hijyen olmasını ve cihazın daha uzun ömürlü olmasını sağlayacaktır parlatıcı ise bardakların ve tabakların parlak olmasının sağlar ve tabakların vs çizlmesini engeler kireç sökücü  suyun serliğine göre ayarlanmalıdır ve makinelerin iç hatlarını korumaya almasıdır ayrıca cihaların ömrünü uzamasına yardımcı olacaktır.Yağ sökücüler ise ağır yağlı cihazlar için kullanılması gerekir mesela firitözler tost makineleri ızgaralarda

Endüstriyel Mutfak Servisimiz uzman kadrosu ile müşterilerimizin arıza kayıt durumuna göre Branşlarında uzman olan teknisyenler yönlendirmesi yapılarak alanında tecrübeli ve uzman olan teknisyenlerimiz sizlere çözüm ve sonuç odaklı hizmet vermektedir.

Endüstriyel Sanayi Servisi Servisi Öncü Group Olarak 23 Yıllık Servis Deneyimi İle Firmalarınızda, işletmenizde bulunan endüstriyel grubu ısıtma soğutma yıkayıcı ürünlerinizin arıza bakım servis hizmetlerinde kurumsal servis garantili faturalı servis sunmaktayız.  istanbul geneli hizmet veren firmamız en geniş servis ağı ile aynı gün çözüm ve sonuç odaklı olarak servis hizmeti vermekteyiz. Müşteri memnuniyeti bizim başarıya giden hedefimizdir.

Endüstriyel Makine Servis Öncü Group Olarak Servisimiz Tarafından Yapılan Tüm Arıza Bakım Servis İşçilik ve yedek parça kullanımda tüm işlemleriniz 1 yıl servis garantisi verilmektedir. tüm ödemelerinizde tarafınıza e-fatura gönderimi yapıyoruz. ödeme kolaylığı sağlamaktayız.


HEMEN ARA

WhatsApp