Öztiryakiler endüstriyel servisi İstanbul

Öztiryakiler endüstriyel servisi olarak İstanbul genel endüstriyel sanayi tipi mutfak cihazlarının  tamiri, bakımı ve yetkili  teknik servisi hizmeti vermekteyiz.

Öztiryakiler makine Servisi  mutfak cihazlarınızda oluşan ürünlerinizde İstanbul öztiryakiler makine servis merkezimizi arayarak servis destek talebinde bulunabilirsiniz. Aynı Gün servis hizmeti yerinde onarım garantili servis desteği

Alanında Uzman Teknisyenlerimiz randevu saatinden 1 saat önce sizi arayarak sizlerden teyit alırlar Öztiryakiler Endüstriyel  Mutfak Servisi Hizmetleri, tüm yedek parçalar ekonomik uygun  fiyatlara bulunmaktadır.
Öztiryakiler Servis  için 0850 466 4454 numaralı  telefondan bize ulaşabilir & servis formunu kullanarak arza talebinde bulunabilirsiniz. Aynı Gün yerinde onarım garantili faturalı kurumsal servis hizmeti için bize ulaşın.

 

Öztiryakiler Servis Hizmetleri

Mutfak Ekipmanları, Bulaşıkhane Ekipmanları, Soğuk Üniteler, Nötr Üniteler, Bar-Çay Pasta Ekipmanları, Yardımcı Mutfak Ekipmanları, Taşıma Ekipmanları, Temizlik Ekipmanları, Açık Büfe Servis Üniteleri gibi kategoriler de mutfak cihazları mevcuttur.

 

Öztiryakiler servisi  istanbul'un tüm ilçelerine servis hizmeti vermekteyiz.  Öztiryakiler markası mutfak ekipmanlarının  Öztiryakiler  servis  fırın, ocak, bulaşık makinası, ızgara, sanayi dolap, tost makinesi endüstriytel mutfak ekipmanları alanında teknik servis hizmeti vermekteyiz. Öztiryakiler teknik servisi tamir, servis onarım ve bakımı için her zaman yanınızdadır. Öztiryakiler endüstriyel servisi olarak cihazlarınız arıza ve sorunları ile ilgili bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

Öztiryakiler endüstriyel servisi  İstanbul

HEMEN ARA

WhatsApp