Endüstriyel Bulaşık Makinesi Servisi İstanbul

İstanbul Endüstriyel Bulaşık Makinesi Servisi olarak alanında uzman sertifikalı personellerimizle Endüstriyel Bulaşık Makinelerine garantili servis imkanı sunmaktayız. Endüstriyel bulaşık makinelerinde oluşan arızalarda en kısa sürede müdahale etmekteyiz.

Endüstriyel Bulaşık Makinesi Servisi İstanbul merkezli firmamız endüstriyel bulaşık makinelerinde oluşan sorun ve arızalara kısa sürede çözüm üreterek siz değerli müşterilerimize kaliteli olarak hizmet sunmaktadır.

Endüstriyel Servisi olarak her marka model farketmeksizin tüm endüstriyel makinelere 7 / 24 teknik servis hizmeti sunmaktadır.

Endüstriyel Bulaşık Makinesi Servisi Olarak Neler Sunuyoruz ?

Aynı gün servis imkanı

Telefonda veya Whatsapp ile canlı destek

Orijinal yedek parça kullanımı

Müşteri memnuniyeti odaklı çalışma

Zamanında ve hızlı çözüm imkanı

Her marka endüstriyel bulaşık makinesine özel servis imkanı

Uygun fiyatlarla kaliteli hizmet

 

Müşteri Memnuniyeti Odaklı Yaklaşım

Firmamızın temel prensibi müşteri memnuniyetidir. Uzman personellerimizle endüstriyel makinelerde oluşan arızalara kalıcı çözümler üretmektedir.

 

7/24 Teknik Servis İmkanı

Çağrı merkezimize oluşan arıza kayıtlarınıza en kısa sürede müdahele ederek sorununuza kısa sürede çözüm üretiyoruz. İstanbul’un Anadolu ve Avrupa yakaları tüm ilçelere teknik servis hizmetimiz vardır. Pazar günleri dahil 7/24 siz değerli müşterilerimizin hizmetinizdeyiz.

 

İstanbul Endüstriyel Bulaşık Makinesi Servisi Telefon Numarası

0850 346 03 35 ve 0533 926 53 06  telefonlarımızdan bize ulaşabilirsiniz , arızanızla ilgili detaylı bilgi alabilirsiniz. Bizi aramaktan çekinmeyiniz.

Endüstriyel Bulaşık Makinesi Servisi İstanbul

HEMEN ARA

WhatsApp