Endüstriyel Klima Servisi İstanbul

İstanbul Endüstriyel Klima Servisi olarak alanında uzman sertifikalı personellerimizle Endüstriyel Klima Servisi imkanı sunmaktayız. Endüstriyel Klimalarda oluşan arızalarda en kısa sürede müdahale etmekteyiz.

Endüstriyel Klima Servisi İstanbul merkezli firmamız endüstriyel klimalarda oluşan sorun ve arızalara kısa sürede çözüm üreterek siz değerli müşterilerimize kaliteli olarak hizmet sunmaktadır.

Endüstriyel Klima Servisi olarak her marka model farketmeksizin tüm endüstriyel klimalara  7 / 24 teknik servis hizmeti sunmaktayız.

 

Endüstriyel Klima Servisi Olarak Neler Sunuyoruz ?

Aynı gün servis imkanı

Telefonda veya Whatsapp ile canlı destek

Orijinal yedek parça kullanımı

Müşteri memnuniyeti odaklı çalışma

Zamanında ve hızlı çözüm imkanı

Her marka endüstriyel klimalara özel servis imkanı

Uygun fiyatlarla kaliteli hizmet

 

Müşteri Memnuniyeti Odaklı Yaklaşım

Firmamızın temel prensibi müşteri memnuniyetidir. Uzman personellerimizle endüstriyel klimalarda oluşan arızalara kalıcı çözümler üretmektedir.

 

7/24 Teknik Servis İmkanı

Çağrı merkezimize oluşan arıza kayıtlarınıza en kısa sürede müdahele ederek sorununuza kısa sürede çözüm üretiyoruz. İstanbul’un Anadolu ve Avrupa yakaları tüm ilçelere Endüstriyel Klima Teknik Servis hizmetimiz vardır.
Pazar günleri dahil 7/24 siz değerli müşterilerimizin hizmetinizdeyiz.

 

İstanbul Endüstriyel Klima Servisi Telefon Numarası

0850 346 03 35 ve 0533 926 53 06  telefonlarımız’dan bize ulaşabilirsiniz , klimanızdaki oluşan arızanızla ilgili detaylı bilgi alabilirsiniz.
Bizi aramaktan çekinmeyiniz.

Endüstriyel Klima Servisi İstanbul

HEMEN ARA

WhatsApp