Sanayi Tipi Endüstriyel Buzdolabı Servisi

Sanayi Tipi Endüstriyel Buzdolabı  Servisi Olarak  Arızalı Buzdolabı Çamaşır Makinesi Bulaşık Makinesi Servis Hizmeti Vermekteyiz.

 

 

Sektörün Öncü Firması olarak yılların birim ve tecrübesi ile alanında uzman eğitimli usta kadrosu ile yerinde onarım hizmeti, kredi kartı ile ugun ödeme imkanları sunmaktayız. En Geniş Servis ağına sahip olan Öncü Group Kurumsal Servistir. Yapılan Tüm İşlemler servisimiz tarafından 2 yıl garanti verilerek çözüm ve sonuç odaklı çalışmaktayız.

Beyaz Eşya Servis Firmamız büyük çağrı merkezine sahip olup konumunuza en yakın servis noktasından yönlendirme yaparak zamanınızı değerlendiyor. ve zamanın sizler için değerli olduğunun bilincindeyiz. Beyaz Eşya Tamiri Konusunda Servisimiz çok titiz çalışmakta ve sizlerin memnuniyetini %100 seviyelere çıkardık. Sizlerin memnuniyeti bizim Başarıya giden hedefimizdir. Aynı Gün Servis Hizmeti Garantili Onarım Hizmeti İle 2 Saat İçinde Servisi sizlere yönlendiriyoruz.

Buzdolabı Tamir Servisi

Beyaz Eşya Servisi Olarak Havaların ısınması özellikle yaz mevsiminde evlerde kullanmış olduğumuz buzdolabı ürün grupları genellikle arıza geçmektedir. Teknisyenlerimizin eğitim esnasında dile getirdikleri özellikle buzdolabında sık karşılanan arızalar buzdolabın soğutmaması, su akıtması gibi genel arızalar olmaktadır. Peki buna neden kaynaklanır. Firmamızda yıllardır hizmet veren soğutma uzmanı tarafından alınan bilgi evimize bir buzdolabı aldığımızda markası ne olursa olsun kurulumun  yapıldıktan sonra evlerimizde kullandığımız buzdolablarının fişini çekmiyor ve dinlenmesine izin vermiyoruz. Bazen ev hanımları Buzdolabı temizliği yaparken dahi elektrik'den fişi çekilmiyor bazı modellerde kapı açık alarmı vermekte ve butona basılarak alarm susturuluyor ve temizliğe devam ediliyor. Kısacası Buzdolablarımızın yılda bir kez 2 gün (24) saat fişini çekerek dinlendirme yapmamız gerekmektedir. Çünkü dinlendirmeye almadığımız cihaz mevsim değişikliğinde hararet yaparak arızaya neden olmakta ve maddi olarak sıkıntıya sokmaktadır.

Çamaşır Makinesi Tamir Servisi

Çamaşır Makinesi Tamir Servisi olarak arızalı ürünlerinizdeki tamir bakım arızalar yerinde yapılarak değişen orjinal yedek parça & servis işçilikleri 2 yıl servis güvencesi ile garanti altına alınmaktadır. Tüketici olarak bizlerde dahil olmak üzere çamaşır makinesi evin gözdesi olarak düşünürüz. fakat gerekli hassasiyeti gösteriyormuyuz. Günümüz Teknoloji Çağı ve her model ve her kapasitede makineler üretilmaktedir. evimizde bir çamaşır makinesi sahip olduğumuzda ev hanımlar tarafından evin vazgeçilmezi olup icat edene dua ederiz. Fakat çamaşır makinesini aldığımız zaman verilen kullanma kulavuzunu okumaz, kitapcıkta yer alan program tablosuna göz atmayız. ve kurulum montaj diye tabir ettiğimiz ilk çalıştırma için servisten gelen yetkili teknisyenin verdiği kullanım hakkında bilgiler ile yetinmeye çalışıyoruz. Lakin zamanımızı ayırıp 10 dakika zaman verip kitapcığa göz atmış olsak bildiklerimizin yada farkında olmadan yanlış kullanımın farkına varacağız. Bizlere çok basit gelebilir nesi varki altı üstü bir düğme ve bir tuş düşünüp hafife alabiliriz. Çamaşır makinesi kullanımda çamaşır koyma hakkında çok detaylar vardır. Bunlardan ÖZET vermek gerekirse çamaşırları cinsine göre ayırıp atmak renk uyumu ötesinde aynı renk olup bunların içinde su çeken ve su çekmeyen tarzında seçim yapmak gerekiyor Örnek vermek gerekirse beyaz gömleği düşünelim ve renk uyumu olarak bir havlu yada bornoz takımını aynı anda atıyoruz renk uyumu var diyerekten şimdi gömlek az su çeker ve bornoz bol su çeker bu zamanla makinenin mekanik kısımlarını (KAZAN -MOTOR- AMORTİSÖR-KAYIŞ-MOTOR. VS) Yedek Parçaların çok erken zamanda bozulmasına sebep olur. DETAYLI BİLGİ İÇİN BİZE ULAŞIN

Bulaşık Makinesi Tamir Servisi Sektörün en eski ve köklü bir öncü servis olarak alanında uzman deneyimli, eğitim teknisyen eşliğinde tüm arızalar yerinde onarım arıza giderilerek gerekli tüm orjinal yedek parça ve işçilik garatisi verilmektedir. Bulaşık makinelerinde meydana gelen ve devamlı sık karşılaştığımız arızlar genelde su boşaltmıyor, su akıtıyor, temiz yıkamıyor şekilndedir. Genelde bu tür arızlar müşteri kullanım hatası olarak belirlenmektedir. Şu şekil kısa ve öz olarak örnek vermek gerekirse

Bulaşık Makinesi Temiz Yıkamıyor nedenleri ne olabilir..???

 1. Aşırı şekilde fazla doldurulmuştur.
 2. Kullanılan detejan kalite olarak yetersiz yada akutusu açık kalmış nemlenmiş olabilir.
 3. Suyunu Isıtmıyordur.veya içinde su seviyesi düşük.
 4. iç kısmında fiskiyeler tıkalı olabilir.
 5. Su Tahilye Hortumu (GİDER) yere düşmüş olabilir. NOT: makinenin fabrikanın eklemiş olduğu arka tarafında dirsek vardır hortumu yerden 60 CM Yukarda olması için
 6. Sirkülaston Motoru ( Yıkama Motoru) Tıkalı ve teknik arıza vardır.

Bulaşık Makinesi Suyunu Boşaltmıyor nedenleri ne olabilir..???

 1. Yıkama esnasında filitreler tıkanmış olabilir.
 2. Pompa Motoruna yemek limon cekirdeği vs gibi parçalar su boşaltmada engel olabilir.
 3. Pompa tahliye gider hortumu temizilik esnasında kırılmış katlanmış olabilir.
 4. Pompa Su Boşaltma motoru arızaya gemiş olabilir.
 5. AYRINTILI BİLGİ İÇİN SERVİSİ'MİZE ULAŞIN.

 

Beyaz Eşya Servis Firmaları ve Servis Tercihi Nasıl Olmalıdır...???

 

Beyaz Eşya Klima Kombi Servisi olarak yukarıda evlerimizde işyerlerimizde kullanılan ürünler hakkında özet olarak önemli unsurlara yer verdik. Peki gelelim biz servis çağırmadan önce herşeyi yaptık fakat ürün düzelmedi teknik destek almak servis başvurusu yapmak istiyorsunuz. Teknolojinin gelişimi, hayatımızdaki yeri ve en vazgeçilmez cep telefonundan internette Google arama motoruna hemen en yakınımızda konumumuza göre en yakın servis'den teknik destek ihtiyacı duyarız. Biz beyaz eşya klima kombi servis sektöründe 28 yılımızı verdik. sektöre ilk adımımızı Merdaneli (şansumanlı) Çamaşır Makinesi ve tek kapılı buzdolabları ile başladık. Bu sektörde ilerlerken Öncü Group kurucusu ve yöneticimiz SN: Barış Gümüş müşteri memnuniyetini ön planda tutup devamlılığa önem başarıya giden yolun müşteri memnuniyeti olduğunu ve bunu firmada görev yapan ve firmamızda yetişen yıllarını vermiş teknisyenlerimize bunu aşılamıştır. Her sektörde olduğu bigi bizimde içinde bulunduğumuz  meslek dalında malesef usta nadir yetişmektedir. Sektörde usta yetişmemesi kötü niyetli bunu çıkar olarak kullanan kişi ve kişiler, firmalar bunu fırsata çevirmektedir. Malesef buda olayı ticaret gözü ile görmeyip hizmet sektörü olarak benimseyen firmaları zan altında kalmaktadır. Ne yazıkki firmamızın servis yönlendirme departmanına piyasada mağdur olan bize ulaşan çok müşterileri dinledik ve bu konuda okadar şikayet varki bunlara gerek televizyon kanalların ana haber bültenlerinde gerek internet ve gazetelerde mutlaka rastlamışızdır. 

 Sektörde çok şikayet tahsili olmayan bilgi becerisi olan kişiler usta adı altında 3--5 ay yardımcı olarak çalışıp malum türkiyede 18 yaşına girdiğimizde kursa başlayıp ehliyet alabiliyoruz. ehliyeti aldık geriye ne kaldı bir yede 3--5 ay çalıştık ehliyeti aldık ve bir iş hemen X Firmaya başvurup usta olarak işe başvurmak tabiki sektörün içinde para odaklı firmalara denk gelirse 5 aylık yardımcı eleman olarak çalışan bu şahış orada kendini farklı bir X firmada yıl olarak abartıp oraya usta olarak iş başı yapmaktadır. ve usta olarak servis sahaya sürülmektedir. bu zihniyette biri evimize gelip arızalı ürünlerimize bakacak ve sorunu çözecek diye bekliyoruz. çünkü biz tüketiciyiz sadece bize gösterilen ve bildilerimiz duyduklarımız kadarı ile evdeki ürünleri kullanırız. bizi aşan konularda teknik destek için servis çağırır bizler arka planda sektörün derinliklerini bilemeyiz. Şimdi bu ürünler elektrik ile çalışmakta ve çalışmasına bağlı içinde elektronik kart ve devreler vardır. ve arıza tespiti yaparken bu elementleri ölçüm ve değerlerini belirleyen Multimetre Avometre Dijital Ölçü Aleti gibi cihazlar vardır. malesef bunun adını dahi bilmeyen evimize servis diye gelen ustar var. ve bu ustalar o kadar dahi kişiler buzdolabınn çamaşır makinesinin üstüne elini koyduğunda bu cihazın kartı yanmış motoru arıza yapmış gibi eline hiç bir takım almadan bunu anlayabiliyor. ve bunu merkeze almamız lazım efendim diyerek oarada kapıyı aralıyor ve sizi ikna etme çabasına giriyor. BİZ bunlara bu sektörde para odaklı çalışan ve sadece kendi çıkarını gören karşı tarafın niyetini kötüye kullanan ark niyetli diyoruz. ve biz bu şikayetleri duyunca onlardan utanç duymaktayız. Çünkü sektörle alakası yok ama kötü niyetli olması sektörü zedelemektedir.

 

Gelelim Öncü Group Servis Hizmetleri Farkı Bizim Servis Anlayışımız....

Öncelikle Firmamızda Yıllarını Bu sektörde geçirmiş kazancını ustalığı zanaat edilmiş deneyimli usta kadrosuna sahiptir. Firmamızda mutkala teknisyen alımında sektörde deneyimi çok önemli olup referans vermesi takibi yapılması çok önemlidir. Ve Firmada çalışması uygun görülen personel öncelikle uygulamalı olarak eğitime tabi tutulur ve firmayı temsil edeceği için işe alınan personel servise çıkarılmaz 3 ay gibi zaman zarfında Merkez atölyemizde uzman nezaretinde çalışarak gözlemlenmektedir. Multimetre Avometre Dijital Ölçü Aleti ile tüm kademeleri kullanılması öğretilir. Uzmanların görüşü ve bilgisi doğrultusunda sahada görev verilir. ve bir arızaya müdahale eden bir ustamız arızayı yerinde çözer ve orjinal yedek parçayı kesinlikle müşterinin gözü önünde ambalaj veya kutusundan çıkarıp müşterimize gösterecek arızalı parçayı kesinlikle müşteriye bırakıp servis garanti belgesi doldurup müşterimize sunacak ve kesinlikle fatura verecektir. sisteme işlemin sonucunu girdikten sonra bir sonraki servisine devam ederken Firmamız Müşteri Memnuniyeti Amaçlı Anket yapmakta ve müşterimizin verdiği puanlama gereken yapılmaktadır.

 

Peki Ben Bunları Nasıl Anlar & Müşteri Olarak Ne Yapmalıyım...????

 

En basit servis bulma yöntemi olarak hepimiz elimizdeki telefonla internetten hemen Google Arama motoruna servis araştırması yaparız. ve iletişim numarsına ulaştığımızda arama çabası içine gireriz AMA BUNU YAPMAYALIM Web sitesine girip araştıralım nedir nerdedir. Yorumları memnun müşteri varmı numarayı Örnek 444 xxxx  0850 xxxxx 0216 xxxx 0212 xxxx yazıp araştıralım. Ve kesinlikle eve çağırdığımız servisten belge fatura ve değişen parçanın eskisini almadan ödeme yapmayalım özellikle ödemeleri kredi kartı ile pos cihazı ile ödeyelim. Çünkü arıza olma yapılan işin olmaması ve sorun çıkması gibi durumlarda Kayıt dışı çalışan fatura kesmeyen firmalara asla ulaşamıyor hem maddi hem manevi olarak zarar görüyor mağdur oluyorsunuz

UNUTMAYALIM Kİ VERGİYE TABİ OLMAYAN SERVİSLER KAYITDIŞI ÇALIŞAN MÜŞTERİ MAĞDUR EDEN SEYYAR ÇALIŞAN KİŞİLERDİR

ÖRNEK YORUMLARI OKUYUN DETAY İÇİN OKUYUN

 

Saygıdeğer Müşterilerimizin Memnuniyeti bizim kazanacağımız paradan önce gelir ve çağrı merkezimize gelen ve kendilerini servis imajı vererek müşterileri mağdur eden hem maddi hem manevi zarara uğratan kişi. kişiler sözde firmaların yaptığı taktikleri sizler için bu yazımızla aydınlatmaya çalıştık. 

ÖNCÜ GOUP SERVİS HİZMETLERİ

ÇAĞRI MERKEZİ: 444 7069

M.İ.M :0850 466 4454

İstanbul Anadolu Yakası: 0216 473 8829

İstanbul Avrupa Yakası: 0850 303 0635

Uzmana Bağlanın: 0533 9265306

İstanbul Geneli 14 Şube İle Size En Yakın Noktadan 2 Saat İçinde Servis Kapınızda

Sanayi Tipi Endüstriyel Buzdolabı Servisi

HEMEN ARA

WhatsApp