Adres

İstanbul Anadolu ve Avrupa Yakası Bölgeleri

Çalışma Saatleri

Pazartesi-Cuma: 09-19:00
Cumartesi: 09: 14:00

İstanbul Tolkar Servisi

İstanbul tolgar Servisi


Tolkar Endüstriyel Makine Servisi


İstanbul Tolkar Servisi Sanayi tipi endüstriyel makineler, buzdolapları, bulaşık makineleri, market dolabı, kasap dolabı, soğuk oda, fırın ve birçok çeşidi vardır. Tüm bunlar büyük firmaların kullandığını makinelerdir. Her makinede olduğu gibi sanayi tipi endüstriyel makinelerin de gereken bakım, onarım ve tamirat ihtiyacı vardır.

İstanbul Tolkar Servis olarak yıllardır hizmet verdiğimiz sektör ve kurumlarda oteller, restorantlar, hastaneler, yemek dağıtım firmaları ve diğer tüm sanayi tipi endüstriyel makine arayan firmalar yer almaktadır. Tolkar Teknik Servis hizmetimiz için deneyimli servisimiz, son teknoloji imkanlarını en iyi şekilde kullanan uzman ekibimiz ile müşterilerimizin memnuniyetini her zaman en üst düzeyde tutmayı başardık.

Siz de piyasananın en iyi ve en uygun fiyatlı Tolkar Teknik Servis hizmetinden faydalanmak istiyorsanız telefon numarası 0850 466 4454– 0540 466 4454 ile bizlere 7 / 24 iletişim sağlayabilirsiniz. Çağrı merkezimize servis kaydı oluşturduktan sonra işinde uzman teknik servis çalışanlarımız en kısa sürede bulunduğunuz konuma gelerek sahip olduğunuz endüstriyel makinelerdeki bütün arızaları ortadan kaldıracaktır.


İstanbul Tolkar Endüstriyel Servisi


Tolkar Endüstriyel makine ürünleri arasında yer alan bulaşık makineleri, buz makinesi, kasap dolabı, soğuk hava deposu, soğuk oda, market dolabı, fırın bazı durumlarda yanlış kullanım, bazı durumlarda ise garanti süresini doldurmuş ve ömrünün tamamlamış olduğu için çeşitli arızalar meydana getirir. Arıza bulunan endüstriyel makine ürünleri genel olarak hiç çalışmaz ya da eskisi kadar başarılı bir performans göstermez. Endüstriyel makine ürünleri birçok farklı arıza türü oluşturabilir. İstanbul Tolkar Endüstriyel Servis olarak sizlere her türlü endüstriyel Teknik Servis imkanını veriyoruz. İşinin ehli personellerimiz sayesinde en kısa sürede endüstriyel makine arızalarını ortadan kaldırıyoruz. Aynı zamanda piyasanın en kaliteli işçiliğini, piyasanın en uygun fiyatlarına sağlıyoruz.

İstanbul Tolkar Endüstriyel Servis imkanlarından faydalanmak ve teknik servis hizmetlerimizden almak istiyorsanız telefon numarası 0850 466 4454– 0540 466 4454 üzerinden ulaşabilirsiniz. Siz değerli müşterilerimiz için çağrı merkezimiz 7 / 24 açık ve hazır bir şekilde bekliyor olacaktır. Sahip olduğunuz endüstriyel makinelerdeki arızaları ortadan kaldırmak istiyorsanız bir an önce İstanbul Tolkar Endüstriyel Servis firmamız ile iletişime geçin.


Tolkar Sanayi Tipi Servis


Sahip olduğunuz Tolkar endüstriyel makinelerde herhangi bir arıza meydana gelmesi durumunda ilk yapmanız gereken İstanbul Tolkar Endüstriyel Servis firmamız ile iletişime geçmek olmalıdır. Birçok kişi gerek maliyetinden gerek de teknik servislere güvenmediğinden dolayı servis hizmeti almak istemezler. Böyle bir şey yaptıklarında söz konusu endüstriyel makine daha büyük arızalar meydana getirir. Hatta tamir edilemez bir hâle bile gelebilmektedir. Uygun fiyatlı teknik servis hizmetimizden yararlanmaktan kaçınan kişiler ne yazık ki aynı endüstriyel makinenin yenisini satın almaktadır. Bu da az bir maliyetten kaçmak isteyen kişileri daha büyük bir zarara sokmaktadır.

Tolkar Endüstriyel makinelerinizde meydana gelen her türlü sorun ve arızayı en kısa sürede, en uygun fiyatlara Tolkar Teknik Servis hizmetimiz ile sanayi tipi makinelere her türlü bakım, onarım ve tamirat işlemlerini uyguluyoruz. İstanbul Tolkar Endüstriyel Servis firmamıza ulaşmak için yapmanız gereken tek şey telefon numarası 0850 466 4454– 0540 466 4454 hatlarından bize ulaşmak olacaktır. 7 gün 24 saat ulaşabileceğiniz telefon hattımızda çağrı merkezimiz size merak ettiğiniz her türlü bilgiyi verecektir. Çağrı merkezimizi servis kaydı oluşturduğunuzda tecrübeli Tolkar teknik servis ekibimiz en kısa sürede bulunduğunuz konuma gelecektir. Daha fazla vakit kaybetmeden İstanbul Tolkar Endüstriyel Servis kalitesi ve güvencesi ile teknik servis hizmetlerimizden faydalanın.


endüstriyel makine teknik servisi istanbul


Neden İstanbul Tolkar Endüstriyel Teknik Servisi Seçmelisiniz?


Alanında deneyimli profesyonel kadromuz ile 7/24 kesintisiz hizmet veriyoruz. Buna ek olarak referans ağımızın genişliği sayesinde tüm endüstriyel ürünleriniz için servis ve bakım desteği sunmaktayız. Yaptığımız işlemlerde takılan yedek parçalar firmamız tarafından 1 yıl garantilidir.

İstanbul Geneli Tolkar Endüstriyel Sanayi Ürünleri Teknik Servisi Endüstriyel Sanayi Ürünleri Teknik Servisi
Çağrı merkezimiz aracılığıyla 7/24 bizimle iletişime geçip servis kaydı oluşturabilirsiniz. 0850 466 4454
Siz saygıdeğer müşterilerimize alanında uzman deneyimli servis teknisyenleri ile teknoloji ve tasarımı hizmetle birleştirerek sunuyor tüm arızalı endüstriyel ürünlerinizi yerinde tamir ederek değişen parça & işçilik için 1 yıl garanti vermekteyiz .


İstanbul Tolkar Endüstriyel Servisi olarak sizlerin memnuniyeti bizim bu sektördeki birincil önceliğimizdir. Bizlere 7/24 çağrı merkezimizden sıra beklemeden ulaşabilir servis isteğinde bulunabilirsiniz.


Ayrıca makineleriniz herhangi arızası olmaması durumunda dahi periyodik olarak yapılması gereken bakımlar işletmenizin amortisman giderlerini de düşürecek ve ekonominizi olumlu yönde etkileyecektir. İşletmelerinizde bulunan cihazlarınız için işinin ehli 15 yıllık mesleki tecrübeye sahip çalışanlarımızla GÜVENİLİR/KALİTELİ/HİZMET servis hizmeti veriyoruz. Servis hizmetimiz için 1 yıl işçilik ve yedek parça garantisi vermekteyiz. En Geniş Servis Ağı İle İstanbul geneli endüstriyel servis hizmeti vermekteyiz.


İstanbul'da Tolkar Endüstriyel Bulaşık Makinesi Servisi
Endüstriyel Tolkar Mutfak Servisi
Endüstriyel Tolkar Çamaşır Makinesi Servisi
Endüstriyel Tolkar Fırın ve Ocak Servisi
Endüstriyel Tolkar Kombi Servisi
Endüstriyel Tolkar Klima Servisi
Sanayi Tipi Tolkar Ocak Servisi

Tolkar Sanayi Tipi Buzdolabı ve Çamaşır Makinesi Servisi hizmetlerimizle 7/24 hizmetinizdeyiz.

Endüstriyel Servis Hizmetlerimiz
Endüstriyel Bulaşık Makinesi Servisi
İncele
Endüstriyel Çamaşır Makinesi Servisi
İncele
Endüstriyel Buz Dolabı Servisi
İncele
Endüstriyel Klima Servisi
İncele
Endüstriyel Kombi Servisi
İncele
Endüstriyel Fırın Servisi
İncele
Çöp Öğütücü Makinesi Servisi
İncele
Endüstriyel Fritöz Servisi
İncele
Endüstriyel Kazan Servisi
İncele